SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
23 134 298 Kč
(115 096 Kč / m²)
Prodej
Atypický
201 m²
Praça da Sé, São Paulo

místnostiAtypický
plocha201 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Vendo apartamento no Brooklin, linda vista, com 201 m², 3 suítes, 3 vagas + depósito, totalmente mobiliado e nunca habitado. Suíte master com 2 banhei...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Praça da Sé, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Predimed Brasil