SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 029 936 Kč
(67 576 Kč / m²)
Prodej
Atypický
326 m²
Rua Rubens, São Paulo

místnostiAtypický
plocha326 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

apartamento em Moema Pássaros, São Paulo. Desocupado e aguardando por você, este imóvel se localiza na renomada Rua Ministro Gabriel de Rezende Passos...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Rubens, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Romano Imóveis - CRECI 26686-J