SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 189 397 Kč
(74 776 Kč / m²)
Prodej
Atypický
270 m²
Rua Pernambuco, São Paulo

místnostiAtypický
plocha270 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pernambuco em Higienópolis, Apartamento de 270m² com 3 dormitórios, 2 suítes, 2 vagas. Apartamento exclusivo com 270 m² de área útil, oferecendo confo...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Pernambuco, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect