SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 764 018 Kč
(50 330 Kč / m²)
Prodej
Atypický
194 m²
RUA SAMAMBAIA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha194 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

LINDO e ACONCHEGANTE APARTAMENTO no CONDOMÍNIO VILA ARBORETO com 3 SUÍTES e 3 VAGAS de garagem.
Planta diferenciada, varanda gourmet espaçosa com chur...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSprchový koutDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

RUA SAMAMBAIA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS