SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 678 499 Kč
(118 131 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
AVENIDA RUBEM BERTA, São Paulo

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentamos este moderno apartamento em localização privilegiada no bairro de Indianópolis, na cidade de São Paulo. Com 65 m² de área total e 65 m² d...

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

AVENIDA RUBEM BERTA, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2