SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 814 620 Kč
(90 853 Kč / m²)
Prodej
Atypický
64 m²
Rua Faustolo, São Paulo

místnostiAtypický
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apresentamos este magnífico apartamento de 2 dormitórios, sendo 1 suíte, localizado no condomínio Frame Vila Romana, em São Paulo, Água Branca. Constr...

Ostatní
Stáří nabídky: 20 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Faustolo, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2