SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 710 154 Kč
(82 756 Kč / m²)
Prodej
Atypický
69 m²
PRACA DA SE, São Paulo

místnostiAtypický
plocha69 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento mobiliado ao lado do parque Jardim das Perdizes com vista totalmente livre à venda. Imóvel com excelente padrão de acabamentos em condomín...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorPřirozené světloVhodné pro domácí mazlíčkyZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

PRACA DA SE, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2