SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 655 339 Kč
(28 782 Kč / m²)
Prodej
Atypický
127 m²
RUA GIL EANES, São Paulo

místnostiAtypický
plocha127 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Localizado no bairro do Campo Belo, em São Paulo, este espaçoso apartamento de 127 m² é uma excelente oportunidade para aqueles que buscam um lar conf...

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA GIL EANES, São Paulo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2