SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 717 053 Kč
(52 353 Kč / m²)
Prodej
Atypický
71 m²
São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha71 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento na Vila Industrial no Condomínio Blue View em São José dos Campos

Localizado no bairro Vila Industrial, este imóvel está em uma região es...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2