Výpis nabídek
17
17
17
3 152 580 Kč
(42 602 Kč / m²)
Prodej
Atypický
74 m²
São José dos Campos
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
74 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Excelente oportunidade Apartamento 74m² Edificio Miragem no Bairro Urebanova. Andar alto, sol de manhã. Quem busca conforto, praticidade e uma loca...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Přirozené světlo
Otevřený obývací prostor
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce