SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 158 733 Kč
(18 802 Kč / m²)
Prodej
Atypický
168 m²
Praça Paris, São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha168 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento no Jardim Augusta no Condomínio Residencial Paris em São José dos Campos

Apartamento localizado no bairro Jardim Augusta, em uma região c...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Praça Paris, São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2