SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 114 782 Kč
(40 984 Kč / m²)
Prodej
Atypický
76 m²
São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha76 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento novíssimo em excelente condomínio clube, ideal para quem busca conforto, praticidade e lazer completo.

O imóvel possui 3 dormitórios, sen...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2