SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 087 536 Kč
(36 324 Kč / m²)
Prodej
Atypický
85 m²
Rua do Aruanã, São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Para moradia ou investimento, apartamento duplex no Mondrian Suite Hotel. sala para dois ambientes com sacada, lavabo, banheiro social, dois quartos, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua do Aruanã, São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2