SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 739 314 Kč
(48 916 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento na Vila Industrial no Condomínio Blue View em São José dos Campos

Localizado no bairro Vila Industrial, com fácil acesso à Avenida Presid...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2