Výpis nabídek
18
18
18
2 697 679 Kč
(30 655 Kč / m²)
Prodej
Atypický
88 m²
Rua Vinte e Um de Abril, São José dos Campos
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
88 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento no Monte Castelo no Condomínio Verona em São José dos Campos
Apartamento amplo com 88 m² de área privativa, localizado no bairro Monte Ca...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Vinte e Um de Abril, São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce