SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 301 092 Kč
(35 955 Kč / m²)
Prodej
Atypický
64 m²
São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento no Urbanova no Condomínio Bosque Paratehy em São José dos Campos

Localizado no bairro Urbanova, dentro do Residencial Colinas do Paratehy...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2