SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 906 050 Kč
(34 037 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento novo, contrapiso, andar baixo.02 quartos, 01 suíte , sala, cozinha e banheiro, conta com sacada ,01 vaga de garagem.Condomínio Club.Agende...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2