SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 786 997 Kč
(36 469 Kč / m²)
Prodej
Atypický
49 m²
São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

COLINAS DE PARATEYPRÉDIO COM ELEVADOR2 DORMITÓRIOS, SENDO 1 SUÍTE, OS 2 DORMITÓRIOS COM ARMÁRIOS E PISO LAMINADO.SALA COM VARANDA COM PAINEL DE TV , P...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorDřevěná podlahaTerasa

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2