SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 244 242 Kč
(40 076 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento muito bem localizado na região do Urbanovca. com 2 dormitórios sendo umna duite, cozinha com armários, box nos banheiros.churrasqueira ele...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2