SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 047 387 Kč
(26 185 Kč / m²)
Prodej
Atypický
40 m²
São José dos Campos

místnostiAtypický
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento Parque Nova Esperança - ZONA LESTE- 40m² - 2 quartos- 1 banheiro com box e gabinete planejado- 1 sala com sanca de gesso com ilha e ilumi...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2