SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 217 456 Kč
(45 316 Kč / m²)
Prodej
Atypický
71 m²
RUA ALEGRE, São Caetano do Sul

místnostiAtypický
plocha71 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Venha conhecer este incrível apartamento à venda em São Caetano!

Com 71 metros quadrados, semi porteira fechada e 02 vagas de garagem fixas e descobe...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA ALEGRE, São Caetano do Sul
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2