SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 106 388 Kč
(43 597 Kč / m²)
Prodej
Atypický
163 m²
Avenida Wallace Simonsen, São Bernardo do Campo

místnostiAtypický
plocha163 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente oportunidade para adquirir um apartamento localizado na Av. Wallace Simonsen, 222, no bairro Nova Petrópolis, em São Bernardo do Campo. Com ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida Wallace Simonsen, São Bernardo do Campo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis