SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 973 560 Kč
(27 280 Kč / m²)
Prodej
Atypický
109 m²
Rua Doutor Egydio Martins, Santos

místnostiAtypický
plocha109 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento à Venda | 2 Dormitórios | Ponta da Praia – Santos/SP
Código: 2447
Valor: R$ 716.000
Área: 109 m²

Conforto e praticidade em uma das regiõe...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Doutor Egydio Martins, Santos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis