SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 615 749 Kč
(23 082 Kč / m²)
Prodej
Atypický
70 m²
AVENIDA AFONSO PENA, Santos

místnostiAtypický
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento com 3 dormitórios à venda, 70 m² BNH - Aparecida - Santos/SP

Características do imóvel:
Apartamento amplo;
Sala ampla para 2 ambientes;...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

AVENIDA AFONSO PENA, Santos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Chave Santos Imóveis