SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 847 265 Kč
(26 747 Kč / m²)
Prodej
Atypický
256 m²
RUA BAHIA, Santos

místnostiAtypický
plocha256 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Lindo e Amplo Apartamento Garden (2 Suítes) no Coração do Gonzaga em Santos/SP
Localizado no privilegiado Bairro do Gonzaga, este belíssimo Apartament...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA BAHIA, Santos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Tania Santana Balthazar