SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 113 558 Kč
(14 281 Kč / m²)
Prodej
Atypický
148 m²
RUA CAMPOS MELLO, Santos

místnostiAtypický
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Conjunto Comercial à Venda – Av. Ana Costa, Encruzilhada, Santos/SP

Características do imóvel:

Salão principal, com possibilidade de divisão por dry...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA CAMPOS MELLO, Santos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis