SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 741 886 Kč
(63 431 Kč / m²)
Prodej
Atypický
327 m²
Rua das Figueiras, Santo André

místnostiAtypický
plocha327 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este luxuoso apartamento de 327m² está localizado na Rua das Figueiras, 2075, no bairro Jardim, em Santo André. Com 4 dormitórios, todos suítes, e 5 b...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua das Figueiras, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis