SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 003 574 Kč
(41 938 Kč / m²)
Prodej
Atypický
167 m²
Rua João Ribeiro, Santo André

místnostiAtypický
plocha167 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente apartamento no bairro Campestre, em Santo André.
Este sofisticado imóvel oferece três amplos quartos, todos suítes, com armários planejados ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Přirozené světloOtevřený obývací prostorSamostatné wcKuchyňské spotřebičeDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua João Ribeiro, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis