SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 226 847 Kč
(53 221 Kč / m²)
Prodej
Atypický
117 m²
Rua Tabaiares, Santo André

místnostiAtypický
plocha117 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente apartamento na Vila Assunção, em Santo André. O imóvel possui três quartos, todos eles suítes, oferecendo conforto, privacidade e excelente ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Tabaiares, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis