SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 323 637 Kč
(32 273 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
Rua Icó, Santo André

místnostiAtypický
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

APTO PRONTO PARA MORAR 72m² | 3 DORMS | SUÍTE | VARANDA GOURMET - JAÇATUBA – SANTO ANDRÉ

R$ 560.000,00

Excelente apartamento em torre única, moderno...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Icó, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Valdemir Roman Junior