SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 159 455 Kč
(33 222 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
Rua Araçatuba, Santo André

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente apartamento no bairro Santa Maria, Santo André. Com dois quartos amplos, sendo uma suíte, o imóvel originalmente possui três quartos e atual...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Araçatuba, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis