SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 175 951 Kč
(21 777 Kč / m²)
Prodej
Atypický
54 m²
Avenida Loreto, Santo André

místnostiAtypický
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento à venda Condomínio Atlântico Sul, Jardim Santo André
O imóvel conta com 2 dormitórios, banheiro social, lavanderia separada e 1 vaga de ga...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida Loreto, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Grupo RSiqueira