SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 039 687 Kč
(47 934 Kč / m²)
Prodej
Atypický
126 m²
Rua Piranhas, Santo André

místnostiAtypický
plocha126 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente apartamento de 126m², localizado no bairro Vila Floresta, em Santo André, com 3 dormitórios, sendo 3 suítes, e 4 banheiros ao total. O imóve...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua Piranhas, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis