SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 527 735 Kč
(39 637 Kč / m²)
Prodej
Atypický
89 m²
Rua General Canavarro, Santo André

místnostiAtypický
plocha89 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ótima oportunidade no bairro Campestre! Este espaçoso apartamento de 89m² conta com três dormitórios, sendo uma suíte, além de dois banheiros, garanti...

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rua General Canavarro, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis