SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 694 475 Kč
(17 963 Kč / m²)
Prodej
Atypický
150 m²
Rua Gamboa, Santo André

místnostiAtypický
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente oportunidade de adquirir um lindo apartamento de 3 dormitórios, sendo 1 suíte, e 2 banheiros, com uma área útil de 77m². Este imóvel está lo...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Gamboa, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis