SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 079 590 Kč
(27 363 Kč / m²)
Prodej
Atypický
76 m²
Rua Manuel Ribeiro, Santo André

místnostiAtypický
plocha76 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente apartamento no bairro Vila Vitória, em Santo André. O imóvel conta com três quartos bem distribuídos, sendo uma suíte, todos com armários pl...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Manuel Ribeiro, Santo André
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis