SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 162 249 Kč
(10 566 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
Rua do Couto, Rio de Janeiro

místnostiAtypický
plocha110 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento tipo casa fds em ponto estratégico da Penha, na Rua do Couto com comércio e vasta condução. Documentação 100% para financiamento. 2 quarto...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua do Couto, Rio de Janeiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados