SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
774 471 Kč
(15 489 Kč / m²)
Prodej
Atypický
50 m²
Rua Magé, Rio de Janeiro

místnostiAtypický
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento bem localizado composto de sala no piso laminado, 3 quartos piso laminado, cozinha com piso azulejo meia barra, com armários modulados, ba...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua Magé, Rio de Janeiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados