SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 846 943 Kč
(31 122 Kč / m²)
Prodej
Atypický
220 m²
RUA CINCO DE JULHO, Rio de Janeiro

místnostiAtypický
plocha220 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

COPACABANA - OPORTUNIDADE EM LOCAL SUPER TRANQUILO! Valorizada Rua Cinco de Julho, Ótimo Prédio com Porteiro 24hs. Amplíssimo Apartamento com 220m., ...

Ostatní
Stáří nabídky: 23 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

RUA CINCO DE JULHO, Rio de Janeiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Portal Imóveis