SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 970 848 Kč
(32 023 Kč / m²)
Prodej
Atypický
124 m²
Rua, Rio de Janeiro

místnostiAtypický
plocha124 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento Garden com piscina, 3 Quartos no Sofisticato
Sofisticato Residence com armários e piscina gourmet 3Quartos suítes 124m2 2 vagas Itens q...

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua, Rio de Janeiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br