Výpis nabídek
20
20
20
2 282 069 Kč
(40 751 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
RUA IPE, Ribeirão Pires
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
56 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartamento à Venda na Martim de Sá Caraguatatuba/SP
Aceita financiamento bancário
Excelente oportunidade para morar ou investir em um dos bairros ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
RUA IPE, Ribeirão Pires
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce