SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
909 370 Kč
(16 840 Kč / m²)
Prodej
Atypický
54 m²
RUA AMAPA, Ribeirão Pires

místnostiAtypický
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento PJ03, localizado no pavimento inferior, voltado para o gramado, oferecendo ótima privacidade. Possui 54m², com 2 quartos, 1 banheiro, sala...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

RUA AMAPA, Ribeirão Pires
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários