SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 046 690 Kč
(13 494 Kč / m²)
Prodej
Atypický
374 m²
Rua Setúbal, Recife

místnostiAtypický
plocha374 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento 4 quartos, Nascente, Vista mar, Venda, Boa Viagem, Recife. Apartamento localizado no 7.º andar de Edificio com 20 pavimentos tipo. São ape...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua Setúbal, Recife
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Idalecio Soares Imóveis