SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 438 682 Kč
(51 925 Kč / m²)
Prodej
Atypický
124 m²
Rua das Pernambucanas, Recife

místnostiAtypický
plocha124 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente oportunidade para quem busca um apartamento em uma das regiões mais valorizadas de Recife. Localizado no bairro das Graças, este imóvel de 1...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rua das Pernambucanas, Recife
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Tânia Maria Alves De Macedo