SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 729 937 Kč
(32 117 Kč / m²)
Prodej
Atypický
85 m²
Rua Dhália, Recife

místnostiAtypický
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Amplo apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, com dependência completa , ideal para quem busca praticidade e ambientes bem distribuídos. A sala em L,...

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rua Dhália, Recife
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Érika Thaís Ferreira De Lima