SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 406 535 Kč
(24 810 Kč / m²)
Prodej
Atypický
97 m²
Rua Aviador Severiano Lins, Recife

místnostiAtypický
plocha97 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

apartamento próximo aos colégios Boa Viagem e Santa Maria com área de lazer piscina e salão de festas, guarda-roupas com ármarios em madeira maciça, c...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Aviador Severiano Lins, Recife
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2