SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 171 042 Kč
(32 895 Kč / m²)
Prodej
Atypický
66 m²
Praia Grande

místnostiAtypický
plocha66 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento novo com 02 dormitórios à venda no Maracanã, Praia Grande/SP!Prédio fica à 50 metros da praia.Prédio com elevador, interfone, portaria, gá...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Praia Grande
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Litoral Palace Imóveis