SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 449 707 Kč
(57 495 Kč / m²)
Prodej
Atypický
60 m²
Porto Belo

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

O imóvel localizado no bairro Alto Perequê, em Porto Belo, é um apartamento padrão à venda por R$ 830.000. Com 60,77 m² de área útil, o apartamento po...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Porto Belo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2