SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 224 409 Kč
(32 760 Kč / m²)
Prodej
Atypický
190 m²
RUA FRANCISCO RIBAS, Ponta Grossa

místnostiAtypický
plocha190 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Belíssima cobertura à venda, no Edifício Evolution Tower. Que além de oferecer localização privilegiada, no Centro da cidade, próximo à serviços de co...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

RUA FRANCISCO RIBAS, Ponta Grossa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2