SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 864 017 Kč
(18 478 Kč / m²)
Prodej
Atypický
155 m²
Rua Coronel Dulcídio, Ponta Grossa

místnostiAtypický
plocha155 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Belíssimo e espaçoso apartamento, no Edifício Leonardo Da Vinci. Que, além de possuir localização privilegiada, próximo a Catedral de Ponta Grossa, cl...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Coronel Dulcídio, Ponta Grossa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2